Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Poligrafia

 

Nasza Agencja Reklamowa dzięki współpracy z wieloma firmami wykonuje druki w różnych technologiach oferowanych na rynku.

Oferujemy szeroki zakres druku:
star druk offsetowy,
star druk cyfrowy,
star druk wielkoformatowy,
star flexodruk,
star sitodruk,
star tampodruk.

W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów proponujemy Państwu kompleksową usługę produkcji poligraficznej. Chcąc wyprodukować broszurę, katalog, książkę, plakat, ulotkę, wizytówki, baner itp. Klient nie jest zmuszony do rozmowy kolejno z operatorem, drukarzem czy introligatorem. Dzięki organizacji pracy w naszej firmie kontaktuje się on wyłącznie z jedną osobą, która czuwa nad całym procesem realizacji zamówienia.

Druk offsetowy
Technika druku offsetowego zapewnia najwyższą jakość druku na papierach i kartonach niepowlekanych i powlekanych (kredowanych), papierach samoprzylepnych i specjalnych foliach. Szybkość oraz ekonomiczność procesu drukowania umożliwia wykonanie średnio i wysokonakładowych prac przy niskich cenach. Druk ten można stosować do wydruku np. folderów, broszur, ulotek, gazetek promocyjnych, kalendarzy, akcydensy, teczki, książki itp.

Druk cyfrowy
To idealne rozwiązanie dla druków nisko oraz średnionakładowych. Nie do pobicia pod względem ceny, jakości i czasu. Drukować możemy to samo, co przy druku offsetowym tylko, że tutaj możesz zamówić nawet nawet 1 sztukę ulotki, folderu, książki itp. Brak dodatkowych kosztów związanych z przygotowalnią. Każdy wydruk możemy uszlachetnić np. poprzez foliowanie, a w introligatorni nadać mu profesjonalny wygląd dzięki bigowaniu czy też oprawie.

Druk wielkoformatowy
Możliwe zastosowania druku solwentowego to: billboard, baner, samochód lub autobus oklejony grafiką, plandeki tirów, siatki na rusztowaniach, elewacje budynków, płoty, stoiska targowe, sale widowiskowe, konferencyjne, kasetony, szyldy, plakaty, nalepki etc. Zastosowanie praktyczne to wszelkie wydruki o dużej powierzchni, im większe tym lepiej.

Sitodruk
Druk bezpośredni na odzieży lub wykrojach przy użyciu odpowiednio przygotowanych matryc (sit) na automacie 8 kolorowym. Szeroka gama farb pozwala na uzyskanie ciekawych efektów np. nadruki brokatowe, odblaskowe, luminescencyjne (świecące w ciemnościach), zmieniające kolor, wypukłe, zapachowe (kompozycje owocowe i kwiatowe). Sitodruk jest powszechnie stosowaną metodą przy druku wielokolorowych wzorów np. koszulki, bluzy oraz na gażdetach reklamowych itp.

Flexo druk
Stosowany jest do zadrukowywania papieru z którego np. wykonywane są opakowania. Zależnie od potrzeb także można drukować na foliach mono oraz laminatach. Opakowania wykorzystywane są dla wielu produktów takich jak np. słodycze (ciastka, lody, paluszki, cukierki), przekąski (chipsy, chrupki, płatki), etykiety do napojów, kawy, herbaty, dodatki i koncentraty spożywcze (bakalie, budynie, galaretki, kisiele, przyprawy), kosmetyki i chemia gospodarcza, sucha żywność (makarony, ryże, kasze, sól), przetwórstwo (wyroby przemysłowe), mrożonki. Drukuje się na różnorodnych podłożach zależnie od wymogów danej specyfikacji np. na foliach polipropylenowych, transparentnych, białych, metalizowanych, foliach polietylenowych, transparentnych, białych, foliach poliesterowych, transparentnych, metalizowanych, foliach skrętnych, transparentnych, metalizowanych, białych.

Transfer plastisolowy
Polega na wykonaniu metodą sitodruku dowolnego wzoru na specjalnym papierze, a następnie wprasowaniu go w materiał prasą o temperaturze około 160°C. Idealna metoda przy druku małych wielokolorowych nadruków na wszystkich rodzajach podłoży tekstylnych w miejscach mało dostępnych takich jak plecaki, torby, parasole. Nadruk ten charakteryzuje się dużą gładkością, precyzją oddania szczegółów i kolorów (Pantone). Główną zaletą tej metody jest możliwość wykonania nadruków na zapas i nanoszeniu ich w miarę potrzeb.

Transfer flex i flock
Polega na wycięciu ploterem wzoru ze specjalnej folii, a następnie wprasowaniu w materiał prasą o temperaturze około 160°C. Folia występuje w palecie kilkunastokolorowej w dwóch wariantach: Flex - gładka i Flock - meszek. Doskonała metoda do produkcji jednostkowej i niewielkich nakładów np. stroje sportowe, numery startowe, banery.

Sublimacja
Polega na wykonaniu metodą sitodruku, offsetu lub druku cyfrowego dowolnego wzoru na specjalnym papierze, a następnie wprasowaniu go w materiał poliestrowy w temperaturze 200°C. Idealna metoda przy produkcji bogato zdobionych strojów sportowych, strojów kąpielowych, flag smyczy reklamowych itp. Poważnym ograniczeniem tej metody jest możliwość zastosowania tylko na białych poliestrach.

Haft
Powszechnie stosowana metoda zdobienia na wszystkich rodzajach podłoży, dająca wspaniałe efekty estetyczne. Metoda ta jednak ma pewne ograniczenia w oddaniu małych szczegółów oraz jest stosunkowo kosztowna przy realizacji dużych wzorów.


NASZE MOTTO - PRACA JEST NASZYM HOBBY