Zaprojektuję Ci nowoczesną stronę internetową.

Banery reklamowe, newsletters, kampanie E-mailingowe, aktualizacje stron internetowych, sklepy internetowe itp.

Kampanie reklamowe w Internecie! Zareklamuj się na największych portalach internetowych, ale i na tych mniejszych docierając skutecznie do wybranej grupy docelowej. Wyślij tysiące e-maili ze swoją ofertą.

 

Wykorzystaj Internet w celu promocji produktów i usług firmy.

 

E-marketing głównie wykorzystuje możliwość docierania z przekazem do milionów potencjalnych klientów przy stosunkowo niewielkich kosztach.  Dzięki temu pozwala na konkurowanie małych firm ze światowymi przedsiębiorstwami. Wykorzystujemy do tego takie formy przekazu jak poczta elektroniczna (e-mail), banery reklamowe, promocyjne strony WWW, biuletyny elektroniczne, reklama w komunikatorach internetowych, itp.

 

Każda firma posiada własną tożsamość, czyli obraz, jaki firma zamierza przekazać nadawcom w procesie komunikacji

z rynkiem. Identyfikacja firmy składa się z podstawowych komponentów: postawy firmy, misja, strategia, zachowań firmy (kultura firmy, schematów zachowań) oraz identyfikacji wizualnej.

 

Identyfikacja wizualna jest formą komunikacji społecznej pomiędzy nadawcą (firmą) a odbiorcami (klienci, decydenci, współpracujące firmy, itp.).  Zasady identyfikacji wizualnej firmy mają na celu tworzenie pozytywnych wyobrażeń o danej firmie bądź jej produkcie i utrwalenie ich w opinii klientów, pracowników i na obszarze działalności firmy. Identyfikacja wizualna to między innymi: wzorce dotyczące logotypu, logo, kolorystyki  firmy, współistnienie logo z innymi elementami graficznymi, itd. Ważnymi elementami identyfikacji wizualnej są symbole, jednak ważniejszy jest odbiór, czyli całokształt odbierany przez grupę docelową. Właściwie zaprojektowany i umiejętnie wykorzystywany system identyfikacji staje się  efektywnym i ekonomicznym narzędziem marketingowym.

 

E-branding czyli kreowanie marki w Internecie. Jest to złożony i długofalowy proces, który wymaga rzetelnego i świadomego zaangażowania wszystkich pracowników firmy. Jego główną determinantą jest niewątpliwie czynnik czasowy. Niektórzy twierdzą, że sukces uda się osiągnąć w odpowiednio długiej perspektywie czasu - wszystko jest przecież funkcją czasu. Kreowanie marki w Internecie przynosi firmom spodziewane korzyści, jest kompleksowym planem działania uwzględniającym zarówno wizerunek firmy jak i funkcjonalność produktu.

 

Internetowa Agencja Reklamowa

e-mail: biuro@drukpoligrafia.com

tel. 606-760-764